Середа, 20.03.2019, 00:59
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Форма входу

Меню сайту
Реклама
Додай сайт
Статистика
Пошук
Block title
Спорткомплекс
Дошкольное развитие ребенка Обучение акробатики
Реклама
Мікробіологія
http://microbiology.ucoz.org Довідкова інформація по предмету Мікробіологія, для студентів різних навчальних закладів
Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на http://profmed.at.ua обов'язково.
Реклама
Охорона праці передбачає систему законодавчих актів, а також соціально-економічних, організаційних, технічних, гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів, які повинні забезпечити безпечність праці, збереження здоров'я і працездатності людини в процесі її трудової діяльності.

В Україні діє система нормативної документації з охорони праці, яка охоплює норми і вимоги за видами шкідливих виробничих чинників, норми і вимоги до виробничого обладнання, засобів захисту робітників, а також будівельні норми і правила, окрім того, створено систему стандартів безпеки праці.


Першочерговим завданням у справі охорони праці є нагляд за введенням в експлуатацію нових і реконструйованих об'єктів виробничого призначення. До завдань охорони праці входить також дотримання норм і правил безпеки праці, дотримання режимів праці і впровадження засобів техніки безпеки, проведення технічного переозброєння, здійснення комплексної механізації й автоматизації виробництва, особливо в умовах роботи під землею і зі шкідливими для здоров'я чинниками виробництва.

Для робітників, які зайняті на роботах зі шкідливими чинниками і на підземних роботах, передбачено скорочення тривалості робочого дня і подовження відпустки.