Середа, 20.03.2019, 01:01
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Форма входу

Меню сайту
Реклама
Додай сайт
Статистика
Пошук
Block title
Спорткомплекс
Дошкольное развитие ребенка Обучение акробатики
Реклама
Мікробіологія
http://microbiology.ucoz.org Довідкова інформація по предмету Мікробіологія, для студентів різних навчальних закладів
Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на http://profmed.at.ua обов'язково.
Реклама
За визначенням об'єднаного комітету МОП ВООЗ з професійної гігієни, сільське господарство — це "всі види трудової діяльності, пов'язані з вирощуванням врожаю, збиранням і первинним обробленням різних культур, з розведенням, поліпшенням порід тварин і доглядом за ними, з розведенням садів і створенням селекційних об'єктів".

Сільськогосподарський робітник — це "особа, що працює постійно або тимчасово, незалежно від її юридичного статусу, у зазначених вище сферах".

Робота в умовах високих температур повітря призводить до швидкого перевтомлення і виникнення теплових ударів. Температура поверхні грушу під час виконання сільськогосподарських робіт за цих умов досягає 60...70 °С. Дію високої температури навколишнього середовища посилюють суховії та інші вітри.

У країнах, які розвиваються, серед працівників сільського господарства нерідко бувають випадки загальних епідемічних захворювань. Серед професійних шкідливостей отруєння пестицидами, зоонози, пилова патологія, несприятлива дія шуму і вібрації.

У сільському господарстві в умовах спекотних країн мають свої особливості вирощування рису та бавовництво.